חקירות עסקיות – כדי לדעת בדיוק מה קורה

לרשותכם עומד צוות חוקרים פרטיים מוסמכים, אשר יעשו ימים כלילות על מנת לאתר את כל המידע שחשוב לכם.

ח.ר.ש חקירות מציעה שירותי איסוף מידע בתחומים עסקיים שונים, המאפשרים לכם להיות סמוכים ובטוחים לגבי אמינותם של האנשים שאיתם אתם עושים עסקים ו/או לאסוף מידע על מתחרים שיסייע לכם למצב את עצמכם במקום טוב בשוק.

מהן חקירות מידע עסקי?

חקירות מידע עסקי הן חקירות המתבצעות בעיקר במישור הכלכלי ובמישור התדמיתי. חקירות אלה מתאימות בעיקר לגופים עסקיים המעוניינים לאסוף מידע אודות מתחרים מחד, ואודות שותפים ועובדים פוטנציאליים מאידך.

ריגול תעשייתי – איסוף מידע על מתחרים

כאשר פותחים עסק חדש חשוב מאוד לעשות זאת רק אחרי שמבררים את מצב השוק הנוכחי. חשוב לדעת לא רק אלו מתחרים פועלים בתחום אלא גם כיצד הם פועלים, וזאת על מנת לחקות את המצליחים שבהם ואף לשכלל את ההתנהלות הקיימת ולהימנע מלבצע את הטעויות של אלה שמצליחים פחות. ח.ר.ש מציעה לכם שירותי איסוף מידע מקצועיים של מידע עסקי המאפשרים לנו לספק לכם תמונה כוללת של מצב השוק, אשר תאפשר לכם לנקוט בצעדים הנכונים ביותר בדרך אל ההצלחה.

איסוף מידע עסקי על שותפים פוטנציאליים

אם אתם מתכננים להיכנס לשותפות עסקית עם אדם מסוים, חשוב שתהיו בטוחים שיש ברשותו את כל האמצעים הפיננסיים הנדרשים להצלחה. ח.ר.ש חקירות מבצעת חקירות עסקיות להשגת מידע עסקי ייעודי לאיתור נכסים פיננסיים ולבירור מצבו הכלכלי של אדם לאשורו, וכך לספק לכם מידע שיסייע לכם לקבל את ההחלטות הנכונות.

חקירות עסקיות לפני רכישת עסק

אם אתם מתעתדים לרכוש עסק קיים, חשוב שתדעו את מצבו האמיתי. לפעמים אנשים מוכרים עסק ולא מספרים את הסיפור האמיתי, ובסופו של דבר מתברר שהעסק שקוע עמוק בחובות ושכמעט בלתי אפשרי לצאת מהמצב. ח.ר.ש מבצעת חקירות עסקיות שמטרתן לגלות את המצב הכלכלי האמיתי של העסק ובעליו, ולספק לכם מידע מדויק שיסייע לכם להחליט אם ההשקעה כדאית.