ח.ר.ש חקירות – מאתרים בגידות

משרד החקירות שלנו מפעיל חוקרים פרטיים מוסמכים ומנוסים, אשר אמונים על איתור בוגדים. העבודה מתבצעת בצורה דיסקרטית לחלוטין ובאמצעות הציוד והעזרים המתקדמים ביותר שקיימים היום בתחום.

ככה זה מתחיל בדרך כלל: אתם מרגישים שמשהו שונה, אבל לא בדיוק יודעים לשים את האצבע על העניין. האווירה בבית משתנה והופכת להיות הרבה יותר טעונה, ואז, לפתע, נופל האסימון. יכול להיות שבן או בת הזוג שלכם בוגדים בכם. אנחנו ב-ח.ר.ש חקירות, שמתמחים באיתור בגידות ובגדים, רוצים לעזור לכם לזקק את החשדות ולוודא שזה אכן העניין, ולכן מביאים בפניכם רשימה של מצבים שמתרחשים בדרך כלל כשישנה בגידה.

התוצאה – אם יש בגידה, אנחנו נגלה אותה.

כדאי להתייעץ עם חוקר פרטי בגידות כשאחד או יותר מהמצבים הללו מתקיימים

לא נפרדים מהנייד

הטלפון הנייד, שבעבר היה זמין לכם בכל רגע נתון, הופך לפתע להיות נחלתו/ה הבלעדית של בן/בת הזוג.

נשארים שעות נוספות בעבודה

נכון, לפעמים צריך להישאר שעות נוספות, אבל אם הדבר הופך להיות קבוע ובעיקר אם זה קורה בימים ובשעות קבועים, יש לכם סיבה לחשוד.

מתחילים להתגנדר

גבר שעד היום לא היה אכפת לו שיש לו שערות על החזה ופתאום מתעניין בהסרת שיער לצמיתות, או אישה שעד היום הלכה בעיקר על ה"לוק" הטבעי ופתאום מתחילה להתאפר וללבוש את מיטב מחלצותיה – בהחלט מעוררים חשד שיש משהו מאחורי הרצון להתייפייף.

ריחות לא מוכרים

אם את מכניסה כביסה למכונה ומריחה ריח של בושם נשי מהחולצה של בעלך, או אם אתה מחבק את האישה ומזהה ריח של אפטר שייב שאינו שלך – המצב בהחלט אומר דרשני.

מתחים בבית

הרבה אנשים שחושדים שבני זוגם בוגדים בהם מספרים לנו שבני הזוג מתגוננים מאוד בכל פעם שהם מעירים להם, ושגם ההערה הקטנה ביותר יכולה להפוך ל"פיצוץ" של ממש. זה קורה כי בני הזוג מרגישים ש"מחפשים אותם" ולכן הרבה פעמים הופכים זבוב לפיל ומטילים את ההאשמות על הצד השני כדי להוכיח שהם "דווקא בסדר".