מעקבים סמויים – להשיג הוכחות מבלי להיתפס

אם אתם חושדים שבוגדים בכם או שלא מספרים לכם את הכול –
הזמינו עכשיו שירותי מעקבים של ח.ר.ש חקירות ונגלה עבורכם את האמת.

המילה "מעקבים" מעוררת אצל רובנו אסוציאציות של סרטי ריגול ובלשות שכולנו מכירים, ואנחנו נוטים לדמיין את הבלש ההרואי מתחקה בקלות יחסית אחר אובייקט המעקב ומצליח לאתר את המידע בתוך… שעה וחצי בממוצע. אם זה היה כך במציאות, עבודתו של החוקר הפרטי היתה הרבה יותר קלה והוא היה מצליח לבצע אותה בתוך זמן קצר בלבד.

מציאות שעולה על כל דמיון

המציאות בה פועלים החוקרים הפרטיים שונה לגמרי ממה שרואים בסרטים. אמנם, ביצוע מעקבים הוא תחום מאתגר ומרתק ויש הרבה מאוד שכר בצדו (ולאו דווקא כספי), אולם אופן הביצוע שלהם שונה לגמרי ממה שנראה על גבי המסך. יש פרויקטים מאוד מורכבים שמצריכים הרבה מאוד תכנון כמו גם התנהלות זהירה בשטח, ויחד עם העובדה שצריך לעשות שימוש בעזרים נלווים כמו משקפות, מצלמות ועוד – הדבר הופך להיות לא פשוט בכלל.

חוקרים שמבצעים מעקבים צריכים להיות אנשים מאוד מיוחדים, שיש להם את התכונות והיכולות הבאות:

שמאפשרים לו לזהות את מושא החקירה גם אם סביבת החקירה הומת  אדם, להבחין בפרטים הקטנים ולצפות מראש את המתרחש, לשלוף מהר את המצלמה וגם לעזוב את המקום בדיוק ברגע הנכון.

  • שמאפשרת לו גם להיות קשוב ודרוך לנעשה בשטח, גם לתפעל את ציוד הראייה והצילום וגם להתנייד בצורה חשאית אחרי מושא החקירה.

שלא כמו בסרטים, מעקב יכול לקחת לפעמים הרבה יותר משעה וחצי. לכן, חשוב שהחוקר המבצע את העבודה יהיה סבלני ויוכל להתמודד עם העובדה שלא תמיד תהיינה תוצאות מיידיות.

אמנם זו תכונה הנדרשת מכל חוקר פרטי, אולם אצל חוקר שמתחקה אחר עקבותיו של אובייקט היא ממש הכרחית. לא תמיד תהיה לו אפשרות לכתוב או להקליט את הדברים שהוא רואה ושומע, ולכן בעלי משרד החקירות חייבים להיות בטוחים, שבסים הפעילות הוא יעביר דיווח אמין שאפשר לסמוך עליו.

ח.ר.ש חקירות – איתור מידע באמצעות מעקבים

חברתנו מתמחה בביצוע מעקבים סמויים שמשיגים תוצאות. אנו מפעילים חוקרים פרטיים מוסמכים ומיומנים, אשר עברו את כל ההדרכות וההכשרות הדרושות לתפקיד, בעלי ניסיון מוכח המבצעים עבודה נאמנה ומקצועית עבור לקוחות מובילים במשק וכן ללקוחות פרטיים הזקוקים לעזרתנו ואשר הרצון והיכולת להשיג את המידע זורמים בעורקיהם.

נשמח להעמיד את הידע ואת הניסיון שלנו בתחום גם לשירותכם.